Jesteś menedżerem a chciałbyś być niezastąpionym liderem ?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: piątek, 30, marzec 2018 Super User

 

Jesteś menedżerem i chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności przywódcze? Szkolenia menedżerskie oferowane przez wszechnica.uj.pl/pl/menedzer umożliwią Ci osiągnięcie tego celu. Zastanawiasz się jak wygląda program takiego menedżerskiego szkolenia? Poniżej przedstawimy Ci jego przykładowy, ramowy plan, ale po aktualne informacje i ofertę, zgłoś się do naszego konsultanta – napisz lub zadzwoń a na pewno odpowiemy.

 

Szkolenia menadżerskie – przykładowy program szkolenia coachingowego:

 

  1. Szkolenia menedżerskie to coś więcej niż tylko zwykły kurs.Coaching menedżerski,

  2. Wspólne wyznaczanie celów,

  3. Coachingowe podejście do delegowania i monitorowania wyników,

  4. Rozmowy rozwojowe.

 

Dzięki uczestnictwu w tym szkoleniu, zgłębisz tajniki wiedzy z psychologii i zarządzania. Dowiesz się więcej na temat efektywnych sposobów motywowania pracowników, konstruktywnych sposobów myślenia i postępowania a także zastosowania coachingu w planowaniu i wytyczaniu celów, rozdzielania zadań, nadzorowania i oceny efektów oraz przeprowadzaniu rozmów rozwojowych.

 

Szkolenia menedżerskie to coś więcej niż tylko zwykły kurs - to możliwość uczestnictwa w specjalistycznym seminarium, prowadzonym przez doskonale wykwalifikowanych praktyków. Dlatego też zapoznaj się z naszą ofertą, zapisz na szkolenie i stań się niezastąpionym liderem.

Odsłony: 571